O nas

Colombo Smart Plastic spa

Colombo Smart Plastic s.p.a.

Firma Colombo Smart Plastic s.p.a. (właściciel marki Gio'Style) ma swoją siedzibę w Urgnano w Lombardii. Na około 90.000 metrów kwadratowych, na 50 liniach produkcyjnych wytwarzane są każdego dnia tysiące najwyższej jakości artykułów.

Gio'Style

Marka Gio'Style powstała w latach 40-tych XX wieku. W ciągu kilku dekad firma stała się potęgą w swojej branży. Produkty z tworzyw sztucznych, które z czasem zdominowały rynek artykułów gospodarstwa domowego i inne dziedziny - zostały w bardzo dużej części zaprojektowane i stworzone przez Gio'Style. Gio’Style jest ikoną włoskiego stylu – lodówki przenośne, turystyczne i o wiele więcej. Od dziesięcioleci jedna z najbardziej znanych i lubianych marek we Włoszech i Europie. .

GERO Sp. z o.o.

Firma GERO Sp. z o.o. istnieje od 1990 roku. Od momentu powstania zajmuje się handlem artykułami dla gospodarstw domowych. Wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie zespołu, znajomość branży, wymagań i potrzeb Klientów oraz ścisła współpraca z Dostawcami i Odbiorcami pozwala nam skutecznie wprowadzać na rynek nowe, interesujące produkty.

Od 2016 roku mamy zaszczyt być wyłącznym dystrybutorem marki Gio'Style w Polsce.